tel.: +420 602 749 367
info@durativapreciz.cz

Pálenice a jejich výroba

DURATIVA PRECIZ s.r.o., jako pokračovatel tradičního výrobce destilačních zařízení, nabízí kompletní dodávku technologie, modernizace starších typů pěstitelských pálenic, jejich rekonstrukci či výrobu nádhradních dílů na tyto typy.

víko kotle
víko kotle

Pro modernizaci pálenic nabízíme dovybavení podtlakovým transportním zařízením pro nasávání kvasů, odpeckovačky kvasu a odpeckovačky výpalků, nádob, hrnců atd. 

V současné době nabízíme i dodávky pro rozšíření technologie o další destilační kotel s malou kapacitou, určený pro destilaci kvasů malého množství 50L až 120L.

Destilační kotle jsou dle požadavku zákazníka

  • Destilační kotle pevné
    (pro otop tuhými palivy)
  • Destilační kotle samostatně stojící
    (na plynový ohřev) s regulací hořáků na zemní plyn či propan-butan.

Pěstitelská pálenice je sestava technologického zařízení, které je určeno pro získávání ovocného destilátu z ovocných kvasů. 

Celoročně zajišťujeme servis a opravy zařízení.

Lihovar Brezno SK

Pálenice jednokotlové

Pálenice - jednokotlový systém je koncepce, kde se destilace i rektifikace provádí v jediném kotli s rektifikační nástavbou-kolonou...
zobrazit více informací

Macerační kotel

Pálenice dvoukotlové

Pálenice - dvoukotlový systém je koncepce, kdy destilace probíhá v prvním (surovinovém) kotli a následná rektifikace probíhá v druhém (rektifikačním) kotli. ..
zobrazit více informací

Pálenice - maloobjemové

Zařízení je určeno k bezpečnému a snadnému získání ovocné pálenky z ovocného kvasu a je vyrobeno na vysoce profesionální úrovni...
zobrazit více informací

kotel na vaření povidel

Kotle na vaření povidel

Tyto varné kotle jsou určené k výrobě povidel,či ovocných marmelád.Vyrábíme spolu s odpeckovacím strojem OS-3,jako součásti kompletu pro výrobu povidel..
zobrazit více informací

Mobilní pálenice - modely

Hledáte dárek pro muže? Dárek pro přítele? Originální a nezvyklý dárek k jubileu? Osobní dárky pro příbuzné, přátele nebo obchodní partnery? Tady najdete dárky s duší Moravy přímo od výrobce fy NITARA s.r.o. ...
zobrazit více informací

nádrž úkap-dokap

Nádrže na úkap-dokap

Dle novely zákona o lihu a příslušné legislativy a požadavků příslušných Celních úřadů  dovybavujeme pěstitelské pálenice,o nádržky..
zobrazit více informací

Doplňky do pálenic

Pro pálenici nabízíme výrobu nerez hrnců a nádrží na destilát. Tyto nádoby jsme schopni vyrobit v různých variantách provedení například hrnce s víkem nebo nádrže s míchadlem...
zobrazit více informací

rekonstrukce kotle

Opravy starších zařízení

Majitelům starších typů zařízení pěstitelských pálenic nabízíme opravy,či výrobu náhradních dílů technologií,nádržky..
zobrazit více informací

Chcete vědět víc ? Kontaktujte nás